Kontakty

Zákaznická linka - centrální sklad Teplice

Nábytek Paul, s. r. o.

Libušina 2154, 415 01, Teplice - Řetenice.

Provozní doba: 08:00 - 16:30 (pondělí - pátek)

Kontakty

Na dotazy zaslané e-mailem odpovíme do jednoho pracovního dne.

Vše ohledně Vašich internetových objednávek

Tel.: +420 602 579 530
E-mail: prodej@nabytek-paul.cz

Reklamace

Provozní doba: 08:00 - 16:30 (pondělí - pátek)
Tel.: +420 606 712 008
E-mail: reklamace@nabytek-paul.cz

Tato telefonní linka slouží k cestě oboustranné spokojenosti. Prosím před telefonickým kontaktováním je potřeba zaslat e-mailem písemnou reklamaci včetně fotodokumentace.

Odběrná místa - kamenné prodejny

Na našich prodejnách nás můžete navštívit za účelem pohodlného nákupu nebo si osobně převzít zboží z našeho e-shopu.

Prodejna Teplice

Nábytek Paul, s. r. o.

Srbická 477, Teplice - Srbice, 415 01.

Po-Ne: 09:00 - 19:00
Tel.: +420 724 345 627
E-mail: teplice@nabytek-paul.cz

Prodejna Bílina

Nábytek Paul, s. r. o.

Seifertova 12, Bílina, 418 01.

Po-Ne: 09:00 - 17:00
Tel.: +420 602 541 891
E-mail: bilina@nabytek-paul.cz

Prodejna Most

PAUL Unie, s. r. o.

Rudolická 1706/6, 434 01, Most.

Po-Ne: 09:00 - 19:00
Tel.: +420 724 345 626
E-mail: most@nabytek-paul.cz

Prodejna Most II

Nábytek Paul, s. r. o.

Chomutovská 1316, 434 01, Most.

Po-Ne: 09:00 - 19:00
Tel.: +420 474 334 245
E-mail: most@nabytek-paul.cz

Prodejna Chomutov

Nábytek Paul, s. r. o.

Obchodní zóna 268, 431 11, Chomutov - Jirkov.

Po-So: 10:00 - 18:00 
Tel.: +420 724 345 625
E-mail: chomutov@nabytek-paul.cz
ZÁSILKOVNA
Po - So: 10:00 - 17:00

Prodejna Lovosice

PAUL Unie, s. r. o.

Osvoboditelů 1035, 410 02, Lovosice.

Po-Pá: 09:00 - 17:30 
Tel.: +420 725 820 383
E-mail: lovosice@nabytek-paul.cz

Prodejna Česká Lípa

PAUL Unie, s. r. o.

Erbenova 2906, 470 01, Česká Lípa.

Po-Pá: 08:00 - 18:00, So: 08:00 - 17:00 Ne: 09:00 - 17:00
Tel.: +420 724 995 580
E-mail: lipa@nabytek-paul.cz

Prodejna Děčín

Jezdecká 321/15, Děčín

Po-Pá: 09:00 - 17:00

Tel.: +420 724 909 719 nebo +420 415 210 933

 

Prodejna Louny - DOČASNĚ UZAVŘENA z důvodu stěhování - informace o objednávkách na uvedeném telefonním čísle.

Nábytek Paul, s. r. o.

5. Května, 440 01, Louny 1.

Po-Pá: 09:00 - 16:30
Tel.: +420 602 579 500
E-mail: louny@nabytek-paul.cz

Prodejna Kladno

 Nábytek Paul, s. r. o.

Tyršova 1830, 272 01, Kladno.

Po-Ne: 8:00 - 18:00  
Tel.: +420 725 807 699 
E-mail: kladno@nabytek-paul.cz

Prodejna Mladá Boleslav - DOČASNĚ UZAVŘENA

Nábytek Paul, s. r. o.

Na Radouči 1237, 293 01, Mladá Boleslav.

Po-Pá: 10:00 - 18:30
Tel.: +420 724 909 718
E-mail: mlada.boleslav@nabytek-paul.cz